Preskočiť na obsah
AERIS CLEAN plus

Administratíva a podporné služby

AERIS CLEAN plus s. r. o.

Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Sídlo
Bratislava - Čunovo
Od roku
2017
IČO
50 657 551

AERIS CLEAN plus

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Borievková ulica 629/20, 851 10 Bratislava - Čunovo
Na trhu od
13. januára 2017
IČO
50 657 551
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 82.99)
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Firma v číslach

9
rokov na trhu
2017
rok vzniku
16
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte AERIS CLEAN plus

AERIS CLEAN plus s. r. o. sídli na adrese Borievková ulica 629/20, 851 10 Bratislava - Čunovo. Zapísaná je od 13. januára 2017 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet činnosti tvorí 16 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby a reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky.

Základné údaje

Obchodné meno
AERIS CLEAN plus s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
50 657 551
DIČ
2120414175
Dátum vzniku
13. januára 2017
Sídlo
Borievková ulica 629/20, 851 10 Bratislava - Čunovo
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III, oddiel Sro, vložka č. 119714/B
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 82.99)
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa AERIS CLEAN plus zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 16 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby

  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

  • Administratívne služby

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

Zobraziť všetkých 16 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Vedenie účtovníctva
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  • Kuriérske služby
  • Rganizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli AERIS CLEAN plus s. r. o.?

Sídlo je na adrese Borievková ulica 629/20, 851 10 Bratislava - Čunovo.

Čím sa AERIS CLEAN plus s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov.

Aké je IČO – AERIS CLEAN plus s. r. o.?

IČO je 50 657 551, DIČ 2120414175.

Kedy vznikla AERIS CLEAN plus s. r. o.?

Vznik: 13. januára 2017. Na trhu pôsobí 9 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Borievková ulica 629/20 851 10 Bratislava - Čunovo

Registrový súd: Mestský súd Bratislava III

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre AERIS CLEAN plus s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese aeris-clean-plus.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.